Najpiękniejsze modlitwy i intencje na każdą okazję

Nasze Intencje - W trudnych chwilach

Wszystkie intencje i modlitwy proszę kierować na adres:

modlitwa@chwilkawytchnienia.com

Intencje można również umieszczać samemu w komentarzach pod właściwą modlitwą na stronie: Nasze intencje i modlitwy

Proszę kliknąć na poniższy link, wybrać modlitwę i w komentarzu dopisać swoją intencje.
http://naszeintencje.blogspot.com/

Modlitwa w ciężkim strapieniu

O święty Judo Tadeuszu, krewny Chrystusa Pana, wielki Apostole i Męczenniku, sławny cnotami i cudami, Ty jesteś potężnym Orędownikiem w przykrych położeniach i sprawach rozpaczliwych.

Przychodzę do Ciebie z pokorą i ufnością i z głębi duszy wzywam Twojej przed Bogiem pomocy.
O święty mój Patronie, któremu Bóg dał przywilej ratowania
w wypadkach, gdzie już nie ma nadziei pomocy, spojrzyj na mnie łaskawie.

Oto życie moje pełne cierpień i boleści; dzień za dniem upływa w ucisku, a serce moje wezbrało goryczą.
Drogi mojego życia gęstym pokryły się cierpieniem i ledwie dzień mija bez troski i łez.
Umysł mój otoczony ciemnością; niepokój, zniechęcenie i rozpacz nawet wdzierają się do duszy tak, iż niemal zapominam o Boskiej Opatrzności.

O święty mój Orędowniku, ty mnie nie możesz opuścić w tym moim smutnym położeniu. Nie odejdę od stóp Twoich, dopóki mnie nie wysłuchasz. Pospiesz ku ratunkowi mojemu, a wdzięczność moją okazywać Ci będę przez całe życie, szerząc cześć Twoją.
Amen.

Pomódl się w naszych intencjach

"Jeśli dwóch z was na ziemi
zgodnie o coś prosić będzie,
to wszystko otrzymają
od mojego Ojca,

który jest w niebie."

Mt. 18, 19

Kliknij na Aniołka

Zapraszam do wspólnej modlitwy!

Kocham Ciebie Panie i uwielbiam. Proszę Ciebie z całego serca o pozbycie się wszystkich długów i zobowiązań i o pomyślność finansową. Dziękuję z całego serca. Amen.

Ewa
21/03/2017

star

Panie Boże ja proszę Ciebie o zdrowie dla Pawła, błagam Ciebie Panie dodaj mu siły żeby mógł zwalczyć nałóg picia alkoholu. Postaw proszę jeśli jest taka wola Twoja Boże na jego drodze ludzi, którzy mu w tym pomogą, ktorzy będą go wspierać i mobilizować do działania. Proszę pomóż Pawłowi i pokaż drogę jak naprawić jego życie. Pomóż mu również Panie Bożę w znalezieniu sensu życia i pracy. Dziękuję za opiekę nad moim Bratem. Boże nie opuszczaj go i przytul do swojego serca zbłąkane serce jego.

Kochająca siostra
21/03/2017

 

Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo żebysię nie rozpadło. Żebysmy pokochali się na nowo. Dziękuję

20/03/2017

star

Proszę o modlitwę. Dziś mam urodziny i bardzo cierpię, gdyż poważnie choruję od dłuższego czasu. Proszę o modlitwę. Może Pan Bóg choć trochę odejmie tego cierpienia. Dziękuję.

Barbara
7/03/2017

star

W dniu moich urodzin proszę o modlitwę za dobrego męża dla mnie.
Bóg zapłać!

2/03/2017

star

Proszę o modlitwę w dniu moich urodzin niech Matka Boza wyprasza wszystkie laski jakie w sercu nosze i niech prowadzi mnie do swego Syna.

23/02/2017

star

Witam Piękny telefon do Nieba. Natomiast  Ja chciałabym jeśli Pań Bóg ma taką wolę aby oddzielił moja cała rodzinę od biedy, buntu, zlorzeszczenia, okultu, magi i klątw no na pewno ktoś to zrobił bo nie układa mi się w Życiu przez X Lat.☺A poza tym chciałabym Podziękować za dane mi Laski które mi dał.Dziekuje Bardzoooooo , Bardzoooooo, Bardzoooooooooo Nikt się tak dobrze mną nie opiekuje jak Pań Jezus, Bog Ojciec i Świeci.

Paulinka
7/01/2017

star

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o post i modlitwę w intencji przygotowań maturalnych i zdania matury dla Kazika oraz o własciwe rozeznanie powołania dalszej życiowej drogi. Bóg zapłać,  Proszę o wszelakie łaski dla wszystkich modlących się za powyższe.

Beata
10/10/2016

star

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Przez wstawiennictwo Maryi -Oblubienicy Ducha Świętego i św.Józefa-patrona ludzi pracy  proszę o łaskę dochodu,który umożliwi mi pracę talentami na Chwałę Boga i pożytek ludzi. Bóg Zapłać

Beata
6/05/2016

star

Dziękując Panu Jezusowi za okazane łaski błagam o modlitwę w ciemności mojego życia.  Krzyż który dał mi Pan przerósł moje siły.Błagam o łaskę uwolnienia z długów, biedy i nędzy oraz bezdomności. .....ale nie moja wola lecz Twoja niech się dzieje Panie .Ty się zatroszcz o mnie ....Jezu Ufam Tobie.

30/03/2016

star

Panie Boże Ojcze Niebieski proszę Ci pomóż mi w napisaniu i obronie pracy inżynierskiej. Oraz postaw na mojej drodze jakiegoś dobrego mężczyznę który się mną zaopiekuję bo czuje się bardzo samotna. Dziękuję za wszystkie łaski. Miej mnie w opiece Maryjo i Wszyscy swieci. amen

6/01/2016

star

Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji:
O dobry, bardzo dla nas trudny wybór szkoły podstawowej dla synka, o zdrowie i pomyślne wyniki badań dla Żony oraz o zdrowie, opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla całej rodziny.
Serdeczne Bóg zapłać !

Andrzej
11/11/2015

star

WITAM JESTEM ŻONA Marka ma 34 lat w lipcu zdiagnozowano raka trzustki, jestem załamana proszę o modlitwę za niego , i za mnie żeby bóg dał mi siłę. Tak bardzo go kocham niech mi go nie zabiera prosze

9/11/2015

star

Boże Ojcze przebacz nam nasze grzechy, błogosław we wszystkim, strzeż od nieszczęść na ciele i duszy oraz daj szczęśliwą podróż. Panie Jezu udziel potrzebnych łask Ducha Swiętego. Maryjo módl się za nami. Amen.

15/08/2015

star

Blagam o modlitwe w intencji mojej Corki Ani i jej nienarodzonego jeszcze dziecka , o łaske i błogosławienstwo Dobrego Boga ,dary Ducha Swietego szanse rozpoczecia nowego,leprzego zycia i nieustanna opieke Matki Przenajswietrzej

7/08/2015

star

Panie moj namilszy, najukochanszy bardzo Cie prosze o opieke nad moja corka Joasia i jej przyjaciolmi, ktorzy wyjechali dzisiaj na wakacyjna podroz kilkudniowa. Miej ich  w swojej opiece najdrozszy Ojcze i pozwol zeby zadowoleni i szczesliwi wrocili do domow i swoich rodzin. Dziekuje. Amen.

6/08/2015

star

Panie Boże proszę czuje nade mną wspieraj w ciężkich chwilach i dodawaj sił w pokonywaniu trudności. Błagam ulituj się i pocieszenie w ciężkim strapieniu. Jezu Ufam Tobie

6/07/2015

 

Panie Boże bądź przy mnie w czasie tej sesji, dodaj sił gdy wszystko idzie nie tak. Narchnij Duchem Świętym i niech ten ciężar opuści już moje serce. Jezu Ufam Tobie

4/07/2015

star

Panie Jezu Ty wszystko możesz Ty Panie możesz mnie uzdrowić z nieuleczalnej choroby nowotworowej uwolnić męża z nałogu alkoholowego, uczynic aby choroba Mari sie nie rozwijała, aby Gabrysia znalazła pracę , aby mój syn powrócił na droge wiary i poznał dobrą dziewczynę. Dziękuję Panie za Twe łaski jakimi zechcesz mnie obdarzyć

Danuta
28/04/2015

star

Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji wzmocnienia miłości mojej narzeczonej Moniki do mnie. Mateńko Najświętsza wstaw się za nami u Boga, niech Jego miłosierdzie splywa na nas. Wzmocnij naszą miłość,  oddal troski i ludzi,  którzy chcą nas poróżnić.
Proszę o modlitwe w tejże intencji.
Bóg zapłać.

Mariusz
27/04/2015

star

Proszę o modlitwę o uwolnienie mojego męża Pawła z niewoli grzechów pokoleniowych, jego nawrócenie i powrót do mnie i dzieci.

żona Dorota
25/02/2015

star

Prosze Cie Mateczko i Mój Aniele Strózu o laske wiary i umiejetnosc rozmowy z Bogiem jak przyjacielem, rozwiazanie pozytywne mojego problemu i laski Ducha Swietego

Anna
24/02/2015

star

Prośba O Modlitwe za Wendy ma swojom firme Tiry  wld Transport z Hay lakes , Alberta , Kanada ,

Prośba O Modlitwe Za Wayne'a Joseph'a Lessard z żoną Marlene chora na raka gardła  z Edmonton , Alberta , Kanada

Prośba O Modlitwe Za Al'a Vikinga viking z Edmonton , Alberta , Kanada ,

Prośba O Modlitwe Za Gerald'a  Fortier'a  Pan gerald fortier ma raka czustki i hotchkins desease muzg sie mu skórcza , ma dwie córki natasha fortier i vanessa jackson

vanessa jest chora psychicznie i natashi nażyczony miał złamanom szczęke taksówkaż mu złamał szczęke

Prośba O Modlitwe za Agnieszke Siedlaczek z mężem piotrem siedlaczek i córką emilią

agnieszka siedlaczek jest w ciąży coś 4 miesiąc

Prośba O Modlitwe za Władysława Zborowskiego i brata Władka zenona zborowskiego utopił sie w jeźiorze w kanadzie

Prośba O Modlitwe za moje dzieckoProśba O Modlitwe Za Kazimierza Kozine z Ojcem Ryśkiem i mamą i bratem  Z EDMONTON KANADA

GRUDZiEń 20 2014 jak chcecie odpisać na moje prośby o modlitwe to tu : eddmonton2010@gmail.com22/12/2014

star

Prosze Cie Boze obdarz Justyne I Adama potomstwem, Prosze pomoz mojej corce w nauce , zeby zdala wszystkie egzaminy, o szczesliwa podroz dla mojego syna I powrot do kosciola, o dobra spowiedz dla niego, o dobrych wspolmalzonkow dla moich dzieci

25/11/2014

star

Bogu Ojcu przez Najświętsze Rany Pana Jezusa przedstawiamy wszystkie trudne sprawy i prosimy o Łaski Ducha Świętego, zdrowie, przebaczenie grzechów i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami.

21/10/2014

star

Panie boze blagam cie pomoz mi otworzyc biznes ja chce byc kobieta sukcesu !

21/10/2014

star

Z całego serca proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego ukochanego Piotra o ponowne nas połączenie. Niech Piotr wreszcie przejrzy na oczy i wróci do mnie duchem. Niech się opamięta, że ja i nasza córka jesteśmy dla niego najważniejsze. Niech z jego serca zniknie zauroczenie inną. Niech w jego sercu na nowo wykiełkuje ziarenko miłości do mnie. Spraw aby zmienił swe zachowanie. Bardzo go kocham i potrzebuję. Spraw Boże by jego serce nie było pełne gniewu oraz by nie kierowały nim wpływy innej kobiety.

Magda
20/10/2014

star

Proszę o modlitwe w intencji znalezenia dobrej pracy dla mnie i dla Adriana. Proszę również o zdrowie i wyjscie z silnej depresji. 

20/10/2014

star

Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u   Matki Bożej z Medziugorie, przez brak pracy mamy bardzo duże problemy finansowe,moja choroba nowotworowa oraz nałóg alkoholowy męża przyczynił się do pogłębienia braku pracy i tym samym kłopotów finansowych.Prosimy o modlitwę za naszą rodzinę,abyśmy zdobyli pracę i mogli spłacić nasze długi.Prosimy o modlitwę o zdrowie bez którego nasza sytuacja nie ulegnie poprawie.Nasza rodzina to nasze dzieci,które bardzo się zamartwiają naszą sytuacją i proszą razem z nami o wstawiennictwo ,pokierowanie mądrością ,aby wyjść z naszej trudnej sytuacji.Nie prosimy o bogactwo tylko o możliwość pracy i spłaty długów.Za wszystko dziękujemy w swojej rozterce i bezsilności.

1/08/2014

star

Proszę o modlitwę za mnie o umocnienie Boże , prowadzenie w chwilach trudnych , mądre rozeznanie . Proszę o łaskę organizacji czasu , znalezienie dobrej pracy . Solidne , rzetelne wykonywanie swoich zobowiązań. !!    Z góry dziękuje za zaangażowanie , odpowiedz

1/08/2014

star

Proszę o modlitwę aby źycie moje się wreszcie odmieniło na lepsze, wyjście z długów...o szczęście dla moich najbliższych i spokój w  wychowaniu Synka, który się urodzi...modlę się

6/07/2014

star

Na chwałę i cześć imienia Boga Ojca wszechmogącego proszę przez Najświętsze Serce Pana Jezusa  o błogosławieństwo i łaski Ducha Świętego w życiu dla całej rodziny Jana. Pozdrawiam,

Jan
30/06/2014

star

Panie Jezu proszę o przebaczenie naszych grzechów, zdrowie, opiekę w czasie podróży, ochronę od zła w każdej postaci i obfitoSC łask Ducha Świętego dla całej rodziny. Boże Ojcze błogosław nam we wszystkim. Maryjo i Wszyscy Święci, módlcie się za nami. Amen.

1/06/2014

star

Gorąco proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, który w sobotę 12 kwietnia 2014r. pochował swoją 33-letnią żonę po latach jej choroby i pozostał sam z 6-letnią córką. Dziś (14 kwietnia) jego mama dostała wylewu krwi do mózgu i najbliższe 3 doby bedą decydujące czy przeżyje. Gorąco prosze o modlitwę w intencji Krzysztofa, zdrowia dla jego mamy i pokoju dla całej jego Rodziny, wszyscy są pogrążeni w rozpaczy, a także w intencji spokoju duszy i szczęścia wiecznego dla ś.p. Agnieszki. Bóg zapłać

15/04/2014

star

Proszę o gorącą modlitwę by w tym wyjątkowym Czasie - Boże Miłosierdzie dotknęło Małgorzaty i jej bliskich i zaowocowało żywą Wiarą.
Módlmy się za zmarłych z tej rodziny. Dziękuję.

14/04/2014

 

Modlitwa za MATEUSZA I LUKASZA ORAZ CALA RODZINE

11/04/2014

star

Panie Jezu w Twoje imię proszę Boga Ojca i Ducha świętego o odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo dla Jana. Przez zasługi wszystkich świętych oraz modlitwy wszystkich Aniołówi Archaniołów proszę o łaski w znanej Bogu sprawie. Amen

7/04/2014

star

Szczesc Boze, Prosze serdecznie o modlitwe za mnie i moja zblakana dusze. Abym zaczela widziec i wybierac rzeczy zgodne z wola Boska, a nie komplikowac sprawy bardziej. Potrzebuje zbudzic wiare w lepsze jutro. Dziekuje za wstawiennictwo.
Big zaplac.

10/03/2014

star

Dziękujemy za wszystko i w imię Pana Jezusa prosimy Boga Ojca i Ducha świętego o błogosławieństwo we waźnej sprawie dla Nataszy, Michała, Andrzeja i Jana.  Maryjo, wyproś dla naszej rodziny potrzebne łaski. Amen

10/03/2014

star

Błagam serdecznie o modlitwę w mojej intencji... Niech Dobry Bóg, otworzy oczy i serce Piotrowi oraz ześle na niego Swoje błogosławienstwo... Z serca dziękuję, za każdą modlitwę.

Dagmara P.
3/03/2014

star

Proszę o modlitwę w intencji by Natalia mnie pokochała i żebyśmy
byli razem

28/02/2014

star

Witam , jeśli to możliwe to proszę o modlitwę w intencji ustanowienia pokoju na Ukrainie , dziękuje,

Piotr
28/02/2014

star

Bardzo proszę o modlitwę, o pracę dla Kazimierza. Szczęść Boże

Anna
21/01/2014

star

Prosze o modlitwe w intencji mnie samej mojego wewnetrznego cierpienia i w intencji mojej rodziny przyjaciol, tak trudno w tej codziennosci znalezc sile odwage optymizm i sens zycia......Niech dobry Bog ma nas w swojej Swietej opiece na drodze do Niego Amen Panie Ty wiesz czego potrzebuje moja dusza i moje cialo ,dzialaj we mnie i przezemnie badz mi swiatlem w tej ziemskiej ciemnosci i niech ja bede swiatlem Twojej milosci dla innych ludzi Amen.

21/01/2014

star

Proszę o opiekę Bożą nad całą moją rodziną a szczególnie o szybkie znalezienie dobrej pracy dla mnie bo nie mam jej już prawie pięć miesięcy

20/01/2014

star

Proszę o modlitwę w intencji Marii, o nawrócenie , znalezienie pracy, dobrego, wierzącego męża, o uzdrowienie wewnętrzne, dary Ducha św., a także o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

19/01/2014

star

Wszystkiego Bożego w Nowym Roku! Bardzo proszę o otoczenie murem modlitwy rekolekcji prowadzonych przez ojca Daniela w dniach 27 styczeń-3 luty 2014 r. Proszę o światło Ducha Świętego dla prowadzącego i uczestników, miłe Bogu owoce rekolekcji a także modlitwę za dusze czyśćcowe z rodzin wszystkich tam obecnych. Serdeczne Bóg Zapłać. Pozdrawiam i błogosławię

Beata
9/01/2014

star

Prosze o modlitwe o moje zdrowie i sile aby wytrwac jeszcze .ciaza zagrozona. blagam

05/01/2014

star

Proszę się pomodlić w intencji mojej poprawy i pojednania z Bogiem i Kościołem, w intencji moich zmarłych rodziców

27/12/2013

star

Prosze o modlitwe o pomoc i uratowanie naszego Malzenstwa z Basią aby sie nie rozpadło, abysmy w miłosci odnależli siebie, wzrastali w darach Boga i łaskach ktore zsyła. Aby słuzba sobie cementowala nas i dzieci, wzmocnij nas Boze

24/12/2013

star

Szczęśc Boże! Proszę o modlitwę za córkę Gosię o łaskę uzdrowienia z choroby / lęki, urojenia /, o siłę. O łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Józefa , Tomasza, Andrzeja. O nawrócenie, pojednanie, zgodę szacunek w rodzinie. Zbawienie. O pokój serca. Bóg zapłać.

Ela
24/12/2013

star

Prosze o modlitwe w mojej intecji o uratowanie mojego malzenstwa.

Anna
1/12/2013

star

Miłosierny Panie ja pokornie proszę wstaw się za mną i moim narzeczonym Darkiem o dar abyś my wkońcu zostali rodzicami tak długo na to czekamy módl się za nami za wstawiennictwem Jana Pawła 2.  Amen

Angelika i Darek
28/11/2013

star

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny a w szczególności za mojego meża, aby wszystkie jego sprawy sadowe zakończyły się pozytywnie i proszę o prace dla nas abyśmy mogli utrzymać siebie i dzieci. Bóg  zapłć.

28/11/2013

star

Święty Judo Tadeuszu błagam o wstawiennictwo u Dobrego Ojca aby ulitował się i uwolnił mnie od zniewolonego serca i umysłu.Proszę o modlitwę.

Basia
28/11/2013

star

Proszę Najświętszą Maryję Pannę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw sądowych, oczyszczeniu z zrzutów oraz zachowaniu pracy

28/11/2013

star

O Maryjo , Matko Ukochana błagam wstaw się za mna i moją rodziną do Syna swojego. Od ośmiu lat przybijają nas kłopoty. Jedne sie nie kończą , jak zaczynają drugie. Proszę znajdź mi sposób na odsunięcie kłopotów finansowych i utrzymanie mieszkania . Już nie mam siły tyle pracować , a banki zabierają wszystko. Niech moje dzieci utrzymają swoje małżeństwa , żeby moja wnusia miała i mamę i tatę razem. Proszę Cię Matko Najdroższa pomóż nam , błagam Cię

Urszula
28/11/2013

star

Kochana Matko Boza prosze o pomoc w naszej ciezkiej sytuacji malzenskiej I prosze o zdrowie dla meza I prace

Malgorzata

star

Matko Boska. Błagam cię o miłość i zgodę w mojej rodzinie ponieważ ostatnio bardzo jej brakuje, a także o łaskę zdrowia dla ukochanych dziadków Marii i Antoniego oraz mamy i teścia. Dziękuję także za mojego wspaniałego mężą oraz dwóch synów. Miej NAs wszystkich w swojej opiece. Amen

28/11/2013

star

Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla niewierzących członków mojej rodziny, o łaskę zdrowia duszy i ciała. Bóg zapłać.

Helena
28/11/2013

star

- o zdrowie dla Rodziców Zdzisławy i Bronisława
- o zdrowie i pracę dla Elżbiety
- o Łaskę wiary dla dzieci i męża

28/11/2013

star

Prosze o pojednanie w mojej rodzinie i zdrowie
dziekuje

Anna
28/11/2013

star

Proszę o wstawiennictwo do Pana Boga w tym wszystkim co mu dziś powiedziałem, zwierzyłem, prosiłem.... Dziękuje, Bóg zapłać,

Wiesiek
22/11/2013

star

Gorąco polecam modlitwie rodzinę brata proszę o pozytywne rozwiązanie trudnej i ważnej sprawy dla nich sprawy.
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla bliskich

Beata
20/11/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Anety i Adama, aby ich małżeństwo zostało ocalone aby miłość która połączyła ich przed laty odrodziła się i rozkwitła, żeby Adam porzucił życie w grzechu cudzołóstwa i rozstał się z kochanką oraz powrócił do żony i dzieci. By Adam odnalazł Boga albo pozwolił Bogu odnaleźć jego. O wiarę, nadzieję i miłość w sercach Anety i Adama. I o błogosławieństwo Boże dla całej ich rodziny. Ty Panie Boże połączyłeś świętym węzłem małżeńskim Anetę i Adama i proszę nie rozdzielaj ich tylko pomóż im szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w ich małżeństwie.

Aneta z dziećmi
30/10/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji kochanki mojego męża aby Dobrotliwy i Miłosierny Bóg dał jej łaskę opamiętania aby odeszła od mojego męża i zostawiła go w spokoju. Niech zrozumie słowa przysięgi małżeńskiej \" co Bóg złączył człowiek niech nie rozłącza\" i żeby postanowiła żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi. Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij.

Aneta
30/10/2013

star

Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w intencji mojego kochanego brata Konrada. Bóg zapłać

Kamil
29/10/2013

star

Szczęść Boże, Bardzo proszę, o modlitwę w intencji mojej i męża, by Bóg pobłogosławił nas cudem jakim jest macierzyństwo. Jesteśmy 5 lat po ślubie, od 3 lat uczęszczam do lekarzy ciągle nie ma efektu. Od jakiegoś czasu znajduję siłę w modlitwie. Odmawiam nowennę Pompejańską, modlę się do św. Dominika-noszę też pasek od ss. Dominikanek z Gródka, modlę się również do Jana Pawła II. Prosimy o wsparcie w modlitwie, tak bardzo pragniemy zostać rodzicami.
Bóg Zapłać

Julita i Sebastian
28/10/2013

Proszę o łaskę wiary i modlitwy dla mojego syna Aleksandra, o mądrych ludzi na jego życiowej drodze, oraz o pomoc w rozeznaniu jego powołania. Daj mu Panie wytrwałośc i miłość do nauki i ocal od wszelkiego zła.

Beata
26/10/2013

star

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Gorąco proszę o modlitwę do Najukochańszego  Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II, Ojca Pio i św. o udzielenie łaski pomocy dla mojego syna Dawida o : pomoc w pracy by Pan Bóg sprawił  aby przedłużono umowę o pracę i dano awans mojemu synowi by Pan Bóg udzielił łaski pomocy  sprawiając by mój syn  został zaakceptowany przez współpracowników i by zyskał kolegów i koleżanki w pracy , by doznał wreszcie spokoju ze strony wspólpracowników by Pan Bóg  udzielił łaski pomocy oświecenia umysłu , rozumu i koncentracji  w przygotowywaniu sie do egzaminu aplikacji oraz podczas egzaminu by łaska oświecenia umysłu , koncentracji i rozumu doprowadziła do zdania egzaminu na aplikację oraz by mój syn poznał w najbliższych dniach miłość swojego życia , bratnią duszę  z którą założy rodzinę i będzie miał zdrowe dzieci . Amen

1/10/2013

star

Szczęść Boże,
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej i dobrej pracy w zawodzie. Tyle lat już męczę się, próbuję bezowocnie, same niepowodzenia i udręki, nic mi się nie udaje, cierpię i szarpię się. Jestem zrozpaczony i jest mi coraz ciężej żyć nie mogąc nic zrobić. Pozdrawiam

Tomek
1/10/2013

star

Prosze o modlitwę w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy

1/10/2013

star

Niech Będzie POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA! Proszę o modlitwę, o zdrowie  i powrót do Naszego Związku. Za Małgosię i całą Rodzinę.
Łączę się z Wami w modlitwie
,

Tadek
1/10/2013

star

Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojej rodziny dla moich małych dzieci by godnie przeszły drogę życia na tym świecie, by były dobrymi ludźmi żyły w zgodzie i były zawsze życzliwe dla ludzi którzy będą ich otoczyli. Proszę o to by mój mąż dorósł wreszcie do roli męża i ojca by był dla nas wsparciem a nie ciężarem, by myślał najpierw o mnie i dzieciach a nie tylko o swoich potrzebach, byśmy umieli się szanować i kochać sercem, dziękuję że ns mojej drodze życia stawiasz mi ludzi którzy pomagają mi iść przez dalsze życie którzy dają mi wskazówki jak żyć, dziękuję ci PAnie za to.

3/09/2013

star

Proszę o pomoc modlitewną w intencji ratowania mojego małużeństwa które obecnie przeżywa kryzys

SŁAWEK
3/09/2013

 star

O dalsze łaski boże Dla Damian  i całej rodziny
O modlitwę w intencji Studiów o dalsze laski. podziekowania za laski otrzymane  dotychczas Aby znalazł kogoś kto z kim będzie dalej przez Zycie szedł.

3/09/2013

star

Szczęść Boże, Kilka miesięcy temu pisałam maila z prośbą o modlitwę za mężczyznę, którego bardzo kocham i z którym byłam prawie 5 lat a który odszedł do innej kobiety, przy okazji zupełnie przestając chodzić do kościoła. Prosiłam wtedy o modlitwę o jego nawrócenie, przemianę serca i nasze pojednanie oraz ślub kościelny.

Oto jego treść:

Mam na imię Marta i mam 34 lata. Postanowiłam napisać tego maila z prośbą o modlitwę, bo sama już nie daję rady walczyć. Chwilami jest to dla mnie jak walka z wiatrkami. Mężczyzna mojego życia (z którym spotykałam się kilka lat) odszedł kilka miesięcy temu do innej kobiety i w ogóle przestał chodzić do kościoła. Nawet Jego własna mama wątpi, że Sławek się nawróci i że znów będziemy razem. Podobnie wszyscy nasi wspólni znajomi kiedy proszę ich o modlitwę za Sławka, mówią bym dała sobie z Nim spokój, w ogóle nie rusza ich to, że Sławek żyje teraz w grzechu ciężkim nie chodząc do kościoła i żyjąc pod jednym dachem z nową kobietą. On się wyprowadził na drugi koniec Londynu i odizolował od wszystkich a nikt nawet się Nim nie zainteresuje. Gdy byliśmy razem (mieszkając osobno) regularnie chodziliśmy na mszę, jeździli na czuwania modlitewne itp. Ja nadal bardzo Go kocham i chcę z Nim być. Chcę budować naszą przyszłość na Bogu. Sławek jest naprawdę dobrym człowiekiem, ale bardzo poranionym i pogubionym (dużo ran zadałam Mu ja przez swoją niedojrzałość - co teraz po tych 9 miesiącach widzę bardzo wyraźnie, inne wyniósł z domu rodzinnego a także bardzo dotknęła Go postawa killku księży z naszej parafii, którzy w konfesjonale bardzo Go poranili). Wierzę głęboko, że modlitwa wielu osób ma ogromną moc. Dlatego bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w następujących intencjach:

1. O nawrócenie Sławka, uzdrowienie i przemianę Jego serca oraz o to by uznał że potrzebuje Boga - Jego miłości, uzdrowienia i przebaczenia i zwrócił się do Jezusa o pomoc. By Bóg złamał Jego twardy kark. By wyprowadził się od kobiety z którą mieszka. O odwagę i siłę dla Sławka do podjęcia dobrych decyzji, prowadzących ku życiu i szczęściu.
2. O dar przebaczenia i pojednania dla nas (o to byśmy znów byli razem) oraz o łaskę ślubu kościelnego.
3.
Dla mnie natomiast o dojrzałą i mądrą miłość do Sławka, oraz zaufanie Panu Bogu i dar dobrego odczytania Jego znaków. 

Z góry dziękuję za wsparcie, bo chcę poruszyć Niebo i Ziemię by ratować Sławka i nasz związek. Bardzo mi na Nim zależy i wierzę, że Bóg w swojej dobroci i miłości chcąc naszego szczęścia da nam to o co prosimy, tak jak obiecał. Podczas trwania naszego związku zrobiłam wiele błędów, które wynikały z mojej niedojrzałości, ran z dzieciństwa itp. Ten czas rozstania pomógł mi przewartościować wiele rzeczy, podjęłam terapię i wiem, że teraz jestem gotowa do prawdziwej miłości, która umie siebie ofiarować a nie tylko brać jak to miało miejsce do tej pory. Ofiarowałam za Sławka wiele mszy, trwałam na odmawianiu Nowenny Pompejskiej i choć wciąż wydaje mi się, że Bóg milczy to gdzieś na dnie serca tli się nadzieja, że wreszcie przyjdzie dzień gdy stanie się cud i Sławek wróci nie tylko do Boga ale i do mnie. I o to bardzo gorąco proszę by się modlić. 

Tego maila piszę, by dać świadectwo że coś się zaczęło pozytywnego zmieniać. Sławek wrócił do mnie i zerwał z tamtą kobietą, szuka mieszkania by być bliżej mnie. Znów zaczęliśmy się reguralnie spotykać i rozmawiamy o wspólnej przyszłości (ostatnio powiedział mi nawet coś takiego, że czuje iż Bóg chce naszego wspólnego życia). Poza tym coraz częściej chodzi ze mną w niedzielę do kościoła. Wiem, że jeszcze długa i trudna droga przed nami (tym bardziej, że będąc z tamtą kobietą zmienił się w niektórych sprawach na grosze), ale cieszę się ze zmian, które jeszcze kilka miesięcy temu wydawały mi się niemal niemożliwe. Wierzę, że Bóg ma swoje drogi i przyprowadzi go do Siebie. I nawet ze zła wyprowadzi dobro.
Nadal jest nam bardzo potrzebne wsparcie modlitewne, więc ośmielam się o nie prosić, wierząc gorąco w moc modlitwy. Przede wszystkim o nawrócenie Sławka, uzdrowienie i przemianę Jego serca oraz o to by uznał że potrzebuje Boga - Jego miłości, uzdrowienia i przebaczenia i zwrócił się do Jezusa o pomoc. By Bóg złamał Jego twardy kark i zmiękczył jego pyszne serce. By zmieniło się jego podejście do księży i Kościoła. O uzdrowienie naszej relacji, o to byśmy umieli sobie przebaczyć, nauczyli się ze sobą rozmawiać w miłości i budować naszą przyszłość na Bogu. O dar ślubu kościelnego oraz o prawdziwą miłość i zrozumienie dla siebie nawzajem.
Oboje wierzymy, że to iż znów jesteśmy razem to działanie Pana Boga, ale mimo takiego myślenia Sławek wciąż ma blokady. Wierzę jednak, że modlitwa z wiarą może zdziałać cuda. Bo już ich w życiu doświadczam.

Ufająca w Panu, Marta Ściborek
3/09/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojego byłego partnera Tomka, bardzo go kocham i pragnę by do mnie wrócił. Boże spraw by nasze drogi się połączyły już na zawsze i obdarz nas wielką miłością. Spraw by jego serce nie biło w gniewie, a tętniło miłością do mojej osoby, by nie słuchał innych tylko głosu swojego serca. Amen.
JEZU UFAM TOBIE

3/09/2013

star

Serdecznie proszę o powierzenie mojej prośby Panu Bogu. Jezu ty znasz wszystkie nasze myśli, uciski. Proszę przebacz mi całe zło, którego dopuściłam się w życiu. Pogłębiaj moją wiarę i nadzieję, nie pozwól mi wplątać się w gąszcz tych wszystkich cierpień duchowych, cielesnych, psychicznych mojego życia. Choć to się pogłębia ja liczę, że Ty masz moc, aby to wszystklo uciszyć i zwalczyć. Tylko Ty masz moc wyzwolić mnie od zła. Amen
Dziękuję za wszystkie modlitwy... Bóg zapłać

 3/09/2013

 star

Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II, Ojca Pio i św. Mikołaja: o opiekę Bożą i łaski ducha Św. dla synka, o wyleczenie go z nieśmiałości, szybką adaptację w nowym przedszkolu, znalezienie dobrych kolegów, dobry wybór przyszłej szkoły oraz szczęśliwe rozwiązanie jego problemów zdrowotnych. Bóg zapłać za modlitwę.

Andrzej
22/08/2013

star

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Bardzo proszę, błagam wręcz, o wyjednanie łaski dla mojego syna Dawida u  Pana Boga..
Praca obecnie wykonywana  przez mojego syna Dawida jest koszmarem  - jest  miejscem patologicznym, m.in. w którym jest  poniżany mój syn  i występuje  mobbing. Musi ją jednak wykonywać z uwagi na konieczność zarobkowania i niemożność znalezienia innej. Jeśli można mówić o osobowym doświadczeniu zła – to go doświadcza mój syn .
A więc proszę  o wyjednanie łaski, o pomoc w tych trudnych dla mojego syna chwilach w pracy  błagam u Pana o szczęśliwy przebieg wszystkich spraw zawodowch,.i by dostał  przedłużoną umowę o pracę by został otoczony opięką Matki Bożej i Pana Jezusa .
Błagam By Matka Boża, Pan Jezus otoczył opieką w każdej chwili jego życia .by postawiła na  drodze  mojego syna Dawida dobrą bratnią duszę. aby była dla niego wsparciem ..którą będzie kochał i szanował.. niech wreszcie zazna spokoju, harmonii, miłości, troski,zrozumienia.......Błagam by Matka Boska , i jej syn Jezus Nie pozwolił dłużej  krzywdzić i wykorzystywać.. mojego syna Dawida w pracy . Proszę o łaskę uzdrowienia na duszy ciele i umyśle dla mojego syna Dawida. Bóg zapłać

22/08/2013

star

Proszę o modlitwę o opamiętanie dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o Bożą pomoc i Światło

20/08/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki, o przemianę serca,dary Ducha św., a także dla Marii o nawrócenie, znalezienie pracy, dobrego męża

11/08/2013

 

Błagam o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Proszę o opamiętanie i powrót do rodziny dla Pawła Bóg zapłać

Anna
11/08/2013

star

Z całego serca proszę o modlitwe, abym się zakochał i znalazł żonę o taką jaką się modlę, aby wraz z nią założyć rodzinę, dokończył remont domu, nauczyć się języka angielskiego, znalazł pracę co sprawiała mi by przyjemność za normalne pieniążki i był Totus Tuus Soli Deo i zrobił coś dobrego dla mojej ojczyzny i rodziny, aby wszystko dobrze się poukładało

Adrian
11/08/2013

star

Prosze zeby moj tata przestal spozywac alkohol

11/08/2013

star

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
Bardzo proszę, błagam wręcz, o wyjednanie mi łaski u Boga szybkiego otrzymania dobrej, przyszłościowej pracy. (Aktualnie jestem po rozmowie, w oczekiwaniu na decyzję ws. mojego zatrudnienia w dobrej firmie.) Wcześniej wykonywana przeze mnie praca była koszmarem - była miejscem patologicznym, m.in. w którym byłem poniżany i występował mobbing. Musiałem ją jednak wykonywać z uwagi na konieczność zarobkowania i niemożność znalezienia innej. Jeśli można mówić o osobowym doświadczeniu zła – to go doświadczyłem, również jako obserwator wielu złych rzeczy (rozbijanie małżeństw, poniżanie pracowników i inne). Przypłaciłem to leczoną obecnie depresją i spaczonym spojrzeniem na jakąkolwiek pracę.
Od ponad pół roku nie mogę znaleźć normalnej pracy mimo moich starań - chodzenie na rozmowy kończy się niepowodzeniem. Ten fakt mnie dobija. Ludzie z gorszym wykształceniem i zdolnościami z mojego otoczenia, jak zauważyłem, nie mają z tym problemów. Nie jestem świętym człowiekiem, zmagam się z pewnymi grzechami i w zamian, mogę Bogu ofiarować poprawę oraz pielgrzymkę dziękczynną na Jasną Górę...Zobowiązuję się również trwać w nauce Chrystusa jak tylko będę potrafić codziennie na zawsze.
To może brzmieć śmiesznie lub żałośnie, ale jestem w trudnej sytuacji rodzinnej i mogę liczyć tylko na siebie, dlatego też proszę nie traktować tego listu jako fanaberii znudzonego karierowicza, pragnącego zdobyć dobrą pracę, lecz człowieka udręczonego niepowodzeniami w znalezieniu swojego miejsca w tej pracowej rzeczywistości, który w obliczu ciężkiej sytuacji materialnej po prostu musi ją mieć.
Serdeczne Bóg zapłać za jakąkolwiek odpowiedź i pomoc.

Adam
10/08/2013

 star

Błagam o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. Proszę Dobrego Boga, dla którego wszystko jest możliwe o cud, aby mój mąż mimo rozwodu cywilnego, zrozumiał istotę sakramentu małżeństwa, wybaczył moje zachowanie i dał nam szansę na odbudowanie tego, co nas połączyło. Św. Rito wstawiaj się za nami.

7/08/2013

 

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA! Proszę o modlitwę o zdrowie i powrót do Naszego Związku - za Aniołka, MAŁGOSIĘ. Łączę się z wami w modlitwach

Tadeusz
6/08/2013

star

Proszę mam bardzo trudne finansowe trudności i nie wiem jak sobie z tym poradzić więc tylko w tobie mam Boże nadzieje. Pokój i dobro.

22/07/2013

star

Proszę o modlitwę w rozwiązaniu trudnej sprawy finansowej, oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny. Za wszystkie łaski już otrzymane z całego serca dziękuję. Bóg zapłać

21/07/2013

star

Proszę o modlitwę o zdanie egzaminu dla mnie i moich przyjaciół

Asia
26/06/2013

 star

Proszę o modlitwe w intencji moich dzieci o to by znalazły prawdziwa miłośc na wzór świetej rodziny i zdanie egzamninów

19/06/2013

star

PANIE BOŻE! proszę wysłuchaj mojej modlitwy, wiem że nie jestem idealna i dużo Ci obiecuje że się zmienie ale nie moge zaprosić do serca boga bonieważ w pełni siebie nie akceptuje jesli popracuje nad sobą, wtedy zaprosze boga do serca. wierze w boga, mimo że czasami się wypieram ale w sercu wiem że jesteś|!
jestem młoda i głupia, ale boże musisz kochać takich głupców bardziej! nie bede obiecywać, zmienie się wiem to kiedy moje życie się zmieni a to zalezy odemnie.. boże błagam Cię o jednąjedyną rzecz i obiecuje nigdy, nigdy wiecej o nic cie nie poprosze - proszę żebym zdała z historii BŁAGAM moje życie się zawali, nie dam rady . wiem ludzie mają większe problemy, to wsyzstko z mojego lenistwa..proszę daj mi szanse, błagam o cud żeby dostać 2- z dzisiejszej klaśówki. błagam 8 jedynka---- tego się nie da poprawić. boże jeśli wysłuchasz moje modły nauczę się modlitwy na pamięc tej -- 
http://www.chwilkawytchnienia.com/modlitwa/Minal_kolejny_dzien.htm i będę ją co dzień , na dzień dobry powtarzać, pójdę się wyspowiadać i w niedziele uczęszczać do kośćioła i słucahć kazań. moje dzieci wychowam w tej wierze. NIGDY NIE WYPRE SIE BOGA wiesz że wierze w ciebie głeboko. BŁAGAM OJCZE POMOCY! 

13/06/2013

star

Bardzo proszę o modlitwę za mnie za poprawę relacji w pracy. Nie chce być spostrzegana jako osoba smutna . Chciałabym żeby wszyscy postrzegali mnie jako osobe pogodna tak jak było na początku. Od jakiegoś czasu dzialo się tak gdyż pewna osoba na mnie nagadywała niestworzone rzeczy co okazało się nie prawda ale jako stażystka tez popełniałam błędy to wszystko z powodu potwornego zmęczenia błagam żeby wszyscy zapomnieli ze te bledy miały miejsce strasznie mi wstyd .... Proszę o modlitwę do Boga

3/06/2013

star

Goraco prosze aby Bog Wszechmogacy pomogl mojemu mezowi przemienic jego serce, nawrocic sie i uwolnic od kobiety z ktora teraz jest.  Boze prosze uczyn ten cud. Prosze aby moj maz zatesknil do mnie, przypomnial sobie i wzial do serca przysiege malzenska ktora zlozyl samemu Bogu 18 lat temu. By zobaczyl we mnie kobiete ktora go bardzo kocha i jest w stanie mu wybaczyc i chce byc z nim do konca zycia, a nie ta chora ktora sie o niego nie troszczy. Prosze Cie Boze o sile, zdrowie, cierpliwosc i wiare ze z Boza pomoca nasze malzenstwo odbuduje sie na nowo, przeprosimy sie i wybaczymy wyrzadzone krzywdy, i ze to doswiadczenie wzmocni nas i sprawi ze bedzie silniejsze niz kiedykolwiek.  Wiara i modlitwa czyni cuda i z Boza pomoca wszystko jest mozliwe. Z calego serca dziekuje za modlitwe.

R.
30/05/2013

star

Proszę o modlitwę w mojej intencji bardzo długo szukam pracy stałej i nie mogę jej znaleźć, obecnie nie pracuje, modle się w intencji znalezienia pracy ale powoli ogarnia mnie zwątpienie, liczą się znajomości których niestety nie mam jedyna nadzieja jeszcze w Bogu, proszę również Boże o dobrego męża, napotykam na swojej drodze mężczyzn ale ciągle to ja cierpię oni wybierają inną drogę, dziękuje za modlitwy  

29/05/2013

star

Proszę o modlitwę o opamiętanie i cud przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o cierpliwość i wytrwanie w dobrym

22/05/2013

star

Panie Boże nie prosze o pomoc dla mnie, bo dzięki tej stronie zrozumiałem, że są ludzie którzy potrzebują tej pomocy bardziej odemnie. Prosze o pomoc dla wszystkich tych ludzi, którzy zgłaszają sie do ciebie w smutku i rozpaczy, w sytuacjach beznadziejnych, gdy twoja pomoc dla nich jest niezbędna. Będę się modlił o pomoc dla wszystkich, którzy zyją w smutku i cierpieniu

22/05/2013

star

Proszę o modlitwę w trudnych dla mnie chwilach,o wyjście z kłopotów finansowych i najważniejsze o zdrowie

22/05/2013

star

Z całego serca proszę o modlitwę w mojej i mojej ukochanej Kamilki w intencji o ponowne połączenie mojej drogi z drogą ukochanej osoby a także zasianie w niej od nowa ziarenka miłości. Spraw aby zmieniła swe zachowanie i wróciła do mnie... Bardzo Ją kocham i potrzebuję. Spraw Boże by jej serce nie było pełne gniewu by nie kierowały nią wpływy innych ludzi. Pokornie Proszę o spełnienie mej Modlitwy.

22/05/2013

star

Pani Jezu oczyść Halinkę z grzechu pierworodnego.

13/05/2013

star

Proszę o modlitwę za Artura i jego Małżonkę.  Módlmy się o Boże Błogosławieństwo i wszelkie potrzebne im łaski, aby ich Małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe, aby Artur powrócił do zdrowia ....( pokonanie problemów z emocjami, na złość, upartość, wściekość, ból głowy oraz emocji złych wspomnień, system małego chłopca , odcięcie pępowiny duchowej łączącej Artura z rodzicami, zniszczenia  problemu chęć ucieczki oraz pokonanie  choroby naczynia wątroby  i  wzmocnienie głębokiej wiary w BOGA ) oraz  lepszych relacji z rodzicami, powrót Miłości Boskiej Iwony i Artura, pokonania problemu w silej złosci - cheć zdrady żony myśl, myśl fajnie mieć kochankę, siły aby nie korzystać  w życiu  z okultyzmu i magii, pokonanie myśli -  zamknięcie rozdziału z dzieciństwa, aby iść do przodu w życiu, otwarcie nowergo rozdziału życiowego z Bogiem i z Iwoną.

13/05/2013

star

Panie Jezu proszę Cię o łaskę lekkości i ciepła dla nich.Panie uzdrów ich zranienia te głęboką skrywane przed bliskimi.Panie bądź im doradcą i przyjacielem

13/05/2013

star

Panie Jezu otocz ich Swoją opieką, Panie nie szczędź im w darach i łaskach.Panie prowadź ich i strzeż od zła doczesnego, mniej ich w Swoim Sercu.

13/05/2013

star

Bardzo a to bardzo prosze o modlitwe w Bogu wiadomej intencji.
Bog zaplac.

B.
13/05/2013

star

Proszę Cię o ratunek i wsparcie dla nas. Matko mniej nas w Swojej opiece.

13/05/2013

star

Panie Jezu proszę Cię o radość życia i piękna dnia codziennego dla Megi. Panie prowadź ją Swoja Dłonią i broń od zła wszelkiego.

13/05/2013

star

Za wstawiennictwem Matki Bożej oraz Bł. Jana Pawła II oraz Św Rity proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania i odrodzenia małżeństwa Magdaleny i Damiana by sakramentalna miłości małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej żony Magdaleny , aby wróciła do mojej żony Magdaleny miłość do swojego męża Damiana ta miłość którą darzyła swojego męża na początku gdy sie poznaliśmy i żeby moja żona wróciła do męża który ją tak bardzo kocha i do rodziny i do domu. Aby żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. By odnalazł Boga lub by pozwoliła Bogu odnaleźć siebie. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. I o błogosławieństwo Boże Ty nas Panie Boże połączyłeś i proszę nie rozdzielaj nas Panie i pomóż nam szczęśliwie pokonać i zażegnać ten kryzys w naszym małżeństwie

Damian
8/05/2013

star

Panie Jezu ulecz rany i blizny Madzi i Krysi. Duchu Święty Boże otocz je Swoimi darami.

7/05/2012

star

Panie Boże prowadź Pawła ku wieczności Swojej.

7/05/2013

star

Gorąco proszę o modlitwę  w następujących intencjach:
za mojego ukochanego przyjaciela Serkana z Berlina , który zadał się ze złym towarzystwem i zerwał pod ich wpływem kontakt ze mną. Chciałabym aby zrozumiał jak bardzo mi go brakuje i boli to , że przestał się ze mna kontaktować. Zawsze mieliśmy dobry kontakt. Proszę też o spotkanie się z nim.
O pomyślne zdanie matury z matematyki (teraz to już 7 podejście bardzo pragnę zdać) oraz dostanie się na upragnione studia o kierunku Filologia Germańska.
Bóg zapłać za modlitwę

2/05/2013

star

Witam , jestem tegorocznym maturzystą , bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, żebym zdała maturę , uczyłam i to nie mało , mam wiarę , ale też mam obawy .
Pozdrawiam i Bóg Zapłać :)

2/05/2013

star

Panie Jezu o Twoją pomoc i przyjaźń Twoją //dla Bartosza. Panie prowadź Bartosza Swoją ścieżką, Panie przynieś mu ulgę i wytchnienie w cierpieniu. Matko Boża utul go w Swoim Sercu i okryj Swoim Płaszczem. Matko Boża Częstochowska strzeż i czuwaj nad nim i jego rodziną. Święty Józefie otocz go Swoją opieką. Święty Krzyżu Zbawienia bądź mu zaporą przed atakiem zła.

29/04/2013

star

Z całego serca proszę o pozytywny wynik z matury w tym roku  oraz znalezienie dobrej pracy i  zdrowie  dla rodziny

28/04/2013

star

Proszę o modlitwę w mojej intencji

Joanna
28/04/2013

star

Panie Boże proszę Cię o radość i pokój serca dla Marzeny. Panie Jezu strzeż jej w Swoim Sercu i ulecz jej serce, przebacz jej Panie wszystkie jej grzechy i przewinienia. Panie przynieś jej ulgę w cierpieniu. Prowadź ją Panie do Matki Swojej. Matko czuwaj nad nią i broń od zła.

27/04/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji Moich rodziców (tata przez 16 lat pił i mama odeszła, straciła siły do dalszej walki). Dokładnie proszę o modlitwę w intencji stwierdzenia nieważności małżeństwa, o które mama zaczęła zabiegać. Przez ponad 20 lat nie przyjmowała Komunii Św; a jeśli nawet to świętokradzko. Bardzo Cierpi z tego powodu, nieomal każda msza jest dla Niej bardzo trudna. Bóg zapłać.

Michał
27/04/2013

star

Panie Jezu proszę Cię o pomoc i wsparcie duchowe dla Marzeny,
Panie wlej w jej serce pokój i miłość.Panie Boże błogosław ją i otocz Swoją opieką.

27/04/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z kłopotów finansowych i od spraw  trudnych  proszę pomoz  mi

27/04/2013

star

Szczęść Boże, Proszę o modlitwę
- o uzdrowienie męża,
- o pracę na chwałę PANA dla męża,
Z Panem Bogiem

22/04/2013

star

Milosierny Boze zabierz oddemnie ten kielich goryczy, Boze, Boze moj czemus mnie opuscil w tych ciezkich chwilach, pomoz mi przetrwac te beznadziejne chwile, wez pod opieka Swoja Bogdana, ktory nie moze pogodzic sie z ciezka choroba, uchron Go Panie od zlych mysli. Jezu Miłosierny modl sie za nami

Bogumila
21/04/2013

star

Modle sie w swojej intencji o uwolnienie od depresyjnych mysli; o uwierzenie w milosc mojego meza; o zaufanie i poczucie szczescia I radosci. Boze blagam dopoz mi. Amen

21/04/2013

star

Proszę o modlitwę w intencji moich matur, które odbędą się w dniach 7-22 maja. O dary ducha Świętego i rozeznania mojego powołania życiowego( małżeństwo). Dziękuję 

Ewa
21/04/2013

star

Z całego serca proszę o modlitwę za Rafała, aby dobry Bóg połączył ponownie nasze drogi, aby dodał mu odwagi i zechciał wrócić do mnie. Boże proszę Cię, wysłuchaj moich modlitw i próśb.

20/04/2013

star

Panie Boże, Matko Boska błagam o pomoc, proszę o wsparcie, proszę aby moja dziewczyna, z którą planowałem całe życie o to abyśmy jeszcze byli ze sobą, aby wróciła do mnie i żebyśmy przestali się kłócić. Nie dam rady żyć bez niej, marzę choć o chwili bez smutku i płaczu. Proszę o pomoc mojej mamie, aby wyzdrowiała i było jej lżej w życiu. Boże błagam dopomóż.
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.

Kamil
20/04/2013

star

Panie Jezu Chryste,proszę Ciebie o moc wybaczenia mężowi proszę Ciebie o mądrość w spotkaniu z naszym Organem Sprwiedliwości. Wiem , że Pan Bóg Ojciec poprzez Ciebie, może nas sądzić, a żadny ziemski Sąd nie jest nic wart.
Ty Panie , jedynie Ty, będzisz naprawdę sprawiedliwy. Ja w życiu wiele zwiniłam, ale nie mogłam już znieść poniżenia , odsunięcia w chorobie, braku troski i grźby pozbawienia zycia przez męża alkoholika.
Uciekłam z domu, zgłosiłam sprawę w Prokuraturze , teraz muszę zeznawać przciwko mężowi (36 lat małżeństwa)
Byłam wielokrotnie zdradzana przez mężą wybaczałam. Wiem , ze tylko wybaczenie jest drogą do spokoju serca i jedności z Bogiem. Wiem też jedno, że mężczyźni nie lubią chorych kobiet, potrzebują zdrowych, które powinny spełniać ich potrzeby - WSZYSTKIE.
UCIEKŁAM Z DOMU POD GROŹBĄ POZBAWIENIA MNIE ŻYCIA teraz myślę , że mogłam zostać, by skończyło się dla dla mnie wszystko na tej ziemi,.....
W DOMU U PRAWDZIWEGO OJCA NIKT MNIE JUŻ NIE PONIŻY., NIE SKRZYWDZI
Wierzę, że Miłość zwycieży i proszę Ciebie dzisiaj  Boże o mądrość, rozwagę - nie chcę skrzywdzić nikogo, ale musze mówić prawdę o mężu , a ona jest "zła, brudna". NIE MOGĘ MILCZEĆ JEST MI CIĘZKO, JEZU CHRYSTE PROSZĘ PRZYŚLIJ DUCHA ŚWIĘTEGO,
ABY BYŁ ZE MNĄ I OSWIETLIŁ MOJE SECE, MYŚLI ....PROSZĘ WYBACZ WSZYSTKO CO ZŁEGO UCZYNIŁAM , JA W SERCU WYBACZYŁAM MĘŻOWI.

7/04/2013

star

Bardzo prosilabym o modlitwe w sprawie poprawy sytuacji finansowej,ktora nie pozwala nam w pelni cieszyc sie z zycia,a wrecz powoduje mase frustracji i smutku. Jest to spowodowane w pewnej mierze zlym zrzadzeniem losu,ale i niestety brakiem roztropnosci i zyciem dniem dzisiejszym:( Nasz synek zasluguje na radosne zycie,a posiadanie rodzicow wiecznie drapiacych sie po glowie jak przetrwac nie pomaga.

Dziekuje serdecznie. Bog zaplac

7/04/2013

Najnowsze intencje     Intencje 2      Intencje 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Modlitwa czyni cuda
12 Etapów autentycznego przebaczania
Adoracja Maryjna
Adoracja na Wielki Post
 
Akt oddania się Bożemu Sercu  

Akt oddania się Matce Bożej
Akt ofiarowania się Miłości Miłosiernej
Akt poświęcenia się Boskiemu Sercu

Akt poświęcenia rodziny
Akt poświęcenia się Matce Najświętszej
Akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi
Akty ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
Akty przebłagania
Akty strzeliste do NMP
Bądź moim Mistrzem
Błogosławieństwa starego człowieka
Błogosławieństwo nowożeńców
Boże, potrzebuję Ciebie
Bóg bogaty w miłosierdzie
Bóg jest moim Ojcem
 
Bóg kocha zawsze
Bóg szczęściem duszy
Boże Wszechmogący
Ci co zaufali Panu
Cierpliwy Boże
Codzienna modlitwa o wolność
Daj mi, Panie
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 1 - Akty przebłagania
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 2 - Akty prośby
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 3 - Wołanie o pomoc w ciemnościach duszy
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 4 - Akt oddania się Jezusowi
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 5 - Westchnienia
 
Dopomóż mi Panie...
Duchu światła i miłości  
Duchu Święty
Duchu Święty racz zesłać...

Dziecko Moje
Dziekuję Ci Panie
Dziękuję Ci Panie za ten dzień...  
Intencje o zdrowie
Intencje w trudnych chwilach
Intencje - Podziękowania za otrzymane łaski
Intencje za zmarłych
 
Jak się czujesz?
Jak zwyciężyć depresję  
Jezus jedyna droga
Jezu, Ty się tym zajmij
 
Kochane Dziecko
Komunia Duchowa
Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Koronka za zmarłych do serca Maryi Kwadrans z Jezusem
Litania do Bł. Jana Pawła II
Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana
 
Litania do Świętej Rity
Litania do Wszystkich Świętych  
Litania małżonków
Litania za zmarłych
Mam prawo być sobą
Maryjo, Matko Nadziei
Miłosierny Boże
Minął kolejny dzień
Modlę się Boże żarliwie
Modlitwa chorego 1
Modlitwa chorego 2
Modlitwa chorego 3
Modlitwa chorego 4
Modlitwa chorego 5
Modlitwa chorego 6
Modlitwa codzienna  
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza
Modlitwa dla cierpiących na depresję Modlitwa dla mających trudności finansowe Modlitwa dla matki oczekującej potomstwa Modlitwa dla rodziców dzieci uzależnionych Modlitwa dla rodziców, przyjaciół tych, którzy odebrali sobie życie
Modlitwa dla samotnych
Modlitwa dla tych, którzy chcą sobie odebrać życie
Modlitwa dla tych, którzy pragną potomstwa Modlitwa dla tych, którzy są uzależnieni Modlitwa do Chrystusa Ukrzyżowanego Modlitwa do Matki Bożej o pomoc w odnowie życia
Modlitwa do Najświętszej Rany Ramienia Pana Jezusa
Modlitwa do najświętszych ran Jezusa Chrystusa
Modlitwa do Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie
Modlitwa do Św. Judy Tadeusza
Modlitwa do św. Marty w trudnych sprawach Modlitwa do Świętej Rity 1
Modlitwa do Świętej Rity 2
Modlitwa do Świętej Rity 3
Modlitwa do Świętej Rity 4
Modlitwa do św. Teresy od Dzieciątka Jezus Modlitwa kierowcy
Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem
Modlitwa matki oczekującej potomstwa 1
Modlitwa matki oczekującej potomstwa 2
Modlitwa maturzysty

Modlitwa Miłości
Modlitwa na każdy dzień
Modlitwa na rozpoczęcie dnia
Modlitwa na starość
Modlitwa narzeczonych
Modlitwa o akceptację samego siebie Modlitwa o błogosławieństwo dla domu Modlitwa o Cud
Modlitwa o czas na wszystko
Modlitwa o dobrą śmierć
Modlitwa o dobrą żonę
Modlitwa o dobrego męża
Modlitwa o łaskę pogody ducha
Modlitwa o łaskę rodzicielstwa  
Modlitwa o miłość
Modlitwa o oczyszczenie serca i o prawdziwą mądrość
Modlitwa o odrodzenie małżeństwa
Modlitwa o odwrócenie smutku
Modlitwa o pomnożenie wiary
Modlitwa o prawdziwą mądrość
Modlitwa o przemianę
Modlitwa o siedem darów Ducha Świętego
 
Modlitwa o to by zawsze być sobą
Modlitwa o trafny wybór drogi życiowej  
Modlitwa o Uniknięcie Czyśćca  
Modlitwa o uzdrowienie relacji w rodzinie
Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne
 
Modlitwa o zwycięstwo nad szatanem Modlitwa o życzliwość
Modlitwa Ojca
Modlitwa Pielgrzyma
Modlitwa po spowiedzi

Modlitwa Pochwalna
Modlitwa podczas niechcianej ciąży
Modlitwa przebaczenia
Modlitwa przed egzaminem 1
Modlitwa przed egzaminem 2

Modlitwa przed maturą
Modlitwa przed Mszą Świętą
Modlitwa przed spowiedzią
Modlitwa rodziców nad poczętym w łonie matki dzieckiem

Modlitwa rodziców za dzieci
Modlitwa rodziców za swoje dzieci
Modlitwa Św. Franciszka z Asyżu
Modlitwa św. Gertrudy do dusz czyśćcowych
Modlitwa św. Gertrudy za zmarłych
 
Modlitwa uwielbienia
Modlitwa Uwolnienia
Modlitwa w czasie nieszczęścia
Modlitwa w dniu Imienin / Urodzin
Modlitwa w dniu Urodzin
Modlitwa w intencji oczekiwanego dziecka  
Modlitwa w intencji rodziców oczekujących dziecka

Modlitwa w kryzysie małżeńskim
Modlitwa w pokusach i wątpliwościach  
Modlitwa za chore dziecko
Modlitwa za chorego w rodzinie
Modlitwa za Chorych
Modlitwa za dusze czyśćcowe
Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące Modlitwa za małżonków obchodzących jubileusz
Modlitwa za młodzież
Modlitwa za nowożeńców
Modlitwa za przyjaciół
Modlitwa za rodzeństwo
Modlitwa za rodziców
Modlitwa a zmarłych
Modlitwa za zmarłych krewnych
Modlitwy za zmarłych na cały tydzień
Mój Ojcze, któryś jest w niebie
Na początek ciężkiego dnia  
Nasze intencje i modlitwy
Naucz mnie, Panie
Nowenna do Świętej Rity
Nowenna w ważnej potrzebie
Oczyść mnie, Panie
Ojcze Nasz za Umarłych
Oto jestem Panie  
Panie blagam Cię 
Panie, chciałbym kochać
Panie daj mi trochę słońca
Panie do Ciebie wołam 
Panie ja proszę...
Panie Jezu przyjdź do mojego serca
Pochwała Stworzenia
Pocieszycielu serc ludzkich
Pod Twoją obronę
Podstawowe Modlitwy
Pojednanie z Bogiem
Ponieważ Bóg mnie kocha  
Pozdrowienie Błogosławionej Maryi Dziewicy Pozostań ze mną, Panie
Prowadź mnie Panie
Przebacz mi moje milczenie
Przybądź, Duchu Pocieszycielu  
Przyjdź, Duchu Święty
Ślubna modlitwa wiernych 1
Ślubna modlitwa wiernych 2
Telefon do Nieba
Telegram do św. Józefa w nagłej potrzebie  
Triduum do Świętej Rity
Ty, który jesteś ponad nami
Tylko Ty Jezu
Uwielbienie Boga Najwyższego
Uwielbiam Cię, Panie  
Wierzę w kogoś takiego jak Ty
Wołanie o pomoc w ciemnościach duszy Wyzwól mnie
Zachęta do Uwielbienia Boga
Zapal Światełko Pamięci za tych co odeszli Za zmarłych
Zrób coś ze mną, Boże
Życie jest piękne, Panie  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze intencje i modlitwy
O zdrowie
W trudnych chwilach
Podziękowania za otrzymane łaski
Za zmarłych
Zapal Światełko Pamięci

Zapal Światełko Pamięci  za tych co odeszli...

(kliknij na świeczkę)

  

Cudowne Boże Narodzenie
Piękne życzenia na każdą okazję
Wszystko o przyjaźni
Rozrywka dla Ciebie
Nasze intencje i modlitwy

Cudowny balsam dla duszy

Piękne cytaty i aforyzmy

Nasze wiersze - Debiuty

Uśmiech Boga

Perełki szczęścia

Wokół mnie tylu ludzi,
śpieszą się, gnają, pędzą.
Mają szare twarze,
młode, stare, ładne, brzydkie.
Gonią wiatr, ułudę,
mają puste oczy, bez życia.

Stoję, uśmiecham się do nich,
chcę im przekazać Twój uśmiech Boże.
Dziwią się, że można tak stać.
Na chwilę gdzieś budzi się w nich nadzieja, ale...
Wracają do gonitwy za wiatrem - bo bezpiecznie,
bo to już znają.

A ja stoję i uśmiecham się      do Ciebie Boże.
Ja nie gonię już życia,
ja życie dostałam w prezencie
od Ciebie Jezu na zawsze.
Nie muszę się śpieszyć,
wieczność jest długa.

Człowieku!
Zatrzymaj się!

Zobacz uśmiech Boga!
Przyjmij prezent od Niego!
Jezus to życie,
nie musisz już nic robić,
Zatrzymaj się
...proszę.

- L. Puza