Najpiękniejsze modlitwy i intencje na każdą okazję

Podziękowania za otrzymane łaski

Wszystkie intencje i modlitwy proszę kierować na adres:

modlitwa@chwilkawytchnienia.com

Intencje można również umieszczać samemu w komentarzach pod właściwą modlitwą na stronie: Nasze intencje i modlitwy

Proszę kliknąć na poniższy link, wybrać modlitwę i w komentarzu dopisać swoją intencje.
http://naszeintencje.blogspot.com/

 

Pomódl się w naszych intencjach

"Jeśli dwóch z was na ziemi
zgodnie o coś prosić będzie,
to wszystko otrzymają
od mojego Ojca,

który jest w niebie."

Mt. 18, 19

Kliknij na Aniołka

Zapraszam do wspólnej modlitwy!

Nasze intencje - podziękowania

Witam Piękny telefon do Nieba. Natomiast  Ja chciałabym jeśli Pań Bóg ma taką wolę aby oddzielił moja cała rodzinę od biedy, buntu, zlorzeszczenia, okultu, magi i klątw no na pewno ktoś to zrobił bo nie układa mi się w Życiu przez X Lat.☺A poza tym chciałabym Podziękować za dane mi Laski które mi dał.Dziekuje Bardzoooooo , Bardzoooooo, Bardzoooooooooo Nikt się tak dobrze mną nie opiekuje jak Pań Jezus, Bog Ojciec i Świeci.

Paulinka
7/01/2017

Gorąco proszę o modlitwę w następujących intencjach:
1. O radość życia wiecznego dla ś.p. Taty, pocieszenie, zdrowie, łaski Ducha Św. i opiekę Bożą dla Mamy, z podziękowaniem Dobremu Bogu za całe życie Taty i wszystkie otrzymane łaski podczas jego choroby. A także za wszystkie osoby, które w ramach modlitwy wstawienniczej wymodliły nam tak wiele łask.
2. O zdrowie, opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla całej rodziny, a szczególnie o uzdrowienie z wady wzroku i dobry wybór przyszłej szkoły dla synka oraz znalezienie odpowiedniej drogi rozwoju zawodowego, spełnienie marzeń, planów zawodowych i życiowych oraz ustanie niepokojących dolegliwości bólowych dla żony.
Serdeczne Bóg zapłać !

Andrzej
28/03/2014

Panie mój najukochańszy, dziękuję Ci za wszystkie łaski i błogosławieństwa dla mnie i dla mojej rodziny. Miej nas nieustannie w swojej opiece... nawet jeżeli czasami zejdziemy z twojej drogi o Jezu.
Proszę dodawaj nam nieustannie sił, wiary, miłości i ...sensu życia.
Niech Twoje miłosierne serce przygarnie nas do siebie i ulży naszym troskom.  Kocham Cię Panie najcudowniejszy! Ty wszystko możesz i dlatego bądź zawsze z nami. Dziękuję za Twoją opiekę i miłość!

Ewa
21/01/2014

Panie Jezu proszę o zdrowie dla mojej rodziny dla moich małych dzieci by godnie przeszły drogę życia na tym świecie, by były dobrymi ludźmi żyły w zgodzie i były zawsze życzliwe dla ludzi którzy będą ich otoczyli. Proszę o to by mój mąż dorósł wreszcie do roli męża i ojca by był dla nas wsparciem a nie ciężarem, by myślał najpierw o mnie i dzieciach a nie tylko o swoich potrzebach, byśmy umieli się szanować i kochać sercem, dziękuję że ns mojej drodze życia stawiasz mi ludzi którzy pomagają mi iść przez dalsze życie którzy dają mi wskazówki jak żyć, dziękuję ci PAnie za to.

3/09/2013

Dziękuje Ci Panie Boże, za łaskę oraz za wysłuchanie moich próśb. Jestem dozgonnie wdzięczna i umocniona  w wierze. Wiem, że tylko dzięki Tobie dostałam szansę, by dostać się do najlepszej szkoły w moim mieście. Dziękuje Panie Boże, Kocham Cię bardzo. Wierzę w Ciebie.

19/07/2013

Dziękuję za wysłuchanie mnie w modlitwie. Dziękuje, za zdrowie Taty, Dziękuję, że okazało się , że wyniki badań okazały się mylne.
Dziękuję z całego serca. Bądź uwielbiony Panie.

Agnieszka
21/04/2013

 

Dziękuję Ci o najświętszy Jezu za dzień wytchnienia od mojej rozpaczy
 
Wioletta
26/03/2013

to prawda modlitwa czyni cuda ale nie zawsze taki jaki my chcemy.prosze o laske od 4 miesiecy i jestem na dobrej drodze: dziekuje z calego serca zalozycielowi tej strony bo dzieki tym modlitwa Jezus mnie rozkochal w sobie tak bardzo ze pragne kazda wolna chwile poswiecic Jemu i Ojcu.polecam modlitwy z Armi Najswitszej Krwi Jezusa oraz do Miłosierdzia Bozego ktore Jezus Objawil siostrze Faustynie.Jezus kocha nas i tylko czeka jak otworzymy serce dla Niego oddal za nas przeciez zycie.tak bardzo dziekuje :)

11/09/2012

Ojcze który jesteś w niebie.dziś jest dzień ojca niestety ten na ziemi nas zostawił. ale Ty zawsze jesteś ze mną i o mnie się troszczysz. Nie wiem czy można Tobie też składać życzenia ale życzę Tobie żebyś był szczęśliwy, aby my ludzie częściej Cię czcili aby nie złościli Cię. chciałabym Tobie powiedzieć że Cię kocham i że mimo moich słabości do czynienia grzechu i mojej niegodności będę się starać być dla Ciebie dobra córka byś nie był na mnie zły. wszystkiego naj:)

27/06/2012

Proszę o modlitwę tym razem nie w mojej sprawie lecz w sprawie Boga podziekujmy Mu za to że nas kocha że zawsze jest z nami.że nas nigdy nie opuszcza. przeprosmy za wszystko. wile ludzi nawet ją też z początku dziękowałam dlatego żeby mi pomógł.ale to nie tak przecież On wie dlaczego mu dziękujęmy. proszę o modlitwę w intencji Naszego Ojca za to że jest.Może wile osób mnie nie rozumie ale przyjedzie czas że i Ty zajdziesz tak daleko jak ją. z góry dziękuję za modlitwę

26/06/2012

DZIEKUJE CI JEZU ZA OTRZYMANE LASKI I PROSZE O LASKE PROSZE BY ZMIENILO SIE MOJE MYSLENIE BYM BYL WIERNY I ODDANY MOJEJ RODZINIE BYSMY BYLI ZNOWU RAZEM BYSMY ZYLI JAK PRAWDZIWE MALZENSTWO BYLI SZCZESLIWI ODDANI SOBIE PROSZE CIE ODAR SZCZEREJ ROZMOWY I BYCIA RAZEM WIEM ZE TO JA SIE MUSZE ZMIENIC DLATEGO PROSZE BYSMY NA NOWO ODBUDOWALI NASZ ZWIAZE Z CALEGO SERCA CIE O TO PROSZE I O NASZA CORECZEKE BY ZAWSZE BYLA SZCZESLIWA Z NAMI BYSMY WSZYSCY ZYLI PELNIA ZYCIA I RADOSCI NA TWOJA CHWALE

8/05/2012

Dziękuję Najukochańszy mój Panie ze zawsze jesteś ze mną. Dziękuję bardzo za wspaniałą córeczkę jaką mnie obdarzyłeś.  Jej narodziny wypełniły moje życie, nadały jemu sens.  Prosze pobłogosław nas Panie i miej zawsze w swojej opiece.
Jezu ufam Tobie.

4/03/2012

Bardzo dziękuję za najcudowniejszy dar jakim mnie obarzyłeś Panie ... moją córeczką. Proszę otocz ją swoją opieką, miłością i czuwaj nad nią żeby zawsze miala Ciebie w swoim serduszku...
Amen.

27/11/2011

O najukochańszy Panie dziekuje z całego serca za wysłuchanie moich próśb i o poprawę mojej sytuacj finansowej.  Proszę poblogosław mnie Panie i udziel mi swojego błogosławieństwa.
Jezu ufam Tobie!

11/11/2011

Bardzo dziekuje za moja przemiane i prosze w jej wytrwaniu.
Sw. Rito i wszyscy swieci prosze Was o wstawiennictwo u Pana Boga
i wyproszenie laski dla mnie. Jezeli taka jest Jego wola niech utracona osoba powroci do mnie, jezeli Bog chce inaczej to prosze o cierpliwosc dla mnie i pomoc w pokonaniu wszelkich przeszkod.

Patrycja
22/08/2011

Panie Jezu, dziękuję Ci za szczęśliwe urodzenie się naszej wnuczki Lenki , oraz proszę o opieke dla niej

6/07/2011

O mój dobry Boże, dziękuję Ci za wszystko dobro co mnie w życiu spotyka, za wspaniałych ludzi, którzy są wokół mnie, cudownych przyjaciół.  A przede wszystkim dziękuję za to że jesteś w moim życiu mój najukochańszy Boże, za Twoją troskę i opiekę.
Boże kocham Cię!

1/06/2011

Panie..
pragnę Ci podziękować, wyraźić swą wdzięczność, za to co do te jpory mi ofiarowałeś, i choć były to rózne doświadczenia... dziękuję. Wiem, że ilekroć zbaczałam z drogi...zawsze mnie odnalazłeś i pomogłeś powstać. Teraz też potrzebuję Twej Panie pomocy...bo moja niemoc...mnie przeraża. Wierzę...że mnie dobrze znasz Panie...Prosze nie zostawiaj mnie...Dziękuję

Renata
8/04/2011

 

Najmilszy, najukochaszy, najcudowniejszy Panie dziękuję Ci za nieustanną opiekę nademną i nad moją rodziną.  Bądź zawsze z nami, tak bardzo Ciebie potrzebujemy.
Kocham Ciebie Panie!

Ewa
8/04/2011

 

Panie Jezu, bardzo dziękuję za łaskę siły abym radził sobie w mojej chorobie. Dziękuję również za dar pocieszania moich współtowarzyszy na zabiegach.

Grzegorz
24/03/2011

 

Najmilszy, najcudowniejszy Panie dziękuję Ci za wspaniałą córeczkę i proszę Cię o dalszą opiekę nad moim dzieckiem a w szczegolności podczas jej wyjazdu.
Dziękuję bardzo za wszystkie dary którymi nas obdarzasz.

9/03/2011

 

Panie Boże dziękuję Ci za tych wszystkich dobrych ludzi których stawiasz na mojej drodze.
Dziękuję za Wszytko co mam i za wszystko co mi dajesz.

Krystyna
20/10/2010

 

O najsłodszy Bożę dziękuję  za wszystkie dobre i złe chwile, które mnie ostatnio w życu spotkały. Proszę o potrzebne łaski, szczególnie o zdrowie dla mnie i moich bliskich.  Proszę także o silną wole dla mnie, abym potrafiła wytrwać w swoich postanowieniach i potrafiła walczyć ze swoimi słabościami - proszę o czystość serca i myśli.

Beata
21/09/2009

 

 
 

 

 

 


Modlitwa czyni cuda
12 Etapów autentycznego przebaczania
Adoracja Maryjna
Adoracja na Wielki Post
 
Akt oddania się Bożemu Sercu  

Akt oddania się Matce Bożej
Akt ofiarowania się Miłości Miłosiernej
Akt poświęcenia się Boskiemu Sercu

Akt poświęcenia rodziny
Akt poświęcenia się Matce Najświętszej
Akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi
Akty ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa
Akty przebłagania
Akty strzeliste do NMP
Bądź moim Mistrzem
Błogosławieństwa starego człowieka
Błogosławieństwo nowożeńców
Boże, potrzebuję Ciebie
Bóg bogaty w miłosierdzie
Bóg jest moim Ojcem
 
Bóg kocha zawsze
Bóg szczęściem duszy
Boże Wszechmogący
Ci co zaufali Panu
Cierpliwy Boże
Codzienna modlitwa o wolność
Daj mi, Panie
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 1 - Akty przebłagania
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 2 - Akty prośby
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 3 - Wołanie o pomoc w ciemnościach duszy
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 4 - Akt oddania się Jezusowi
Dla dusz wewnętrznie cierpiących 5 - Westchnienia
 
Dopomóż mi Panie...
Duchu światła i miłości  
Duchu Święty
Duchu Święty racz zesłać...

Dziecko Moje
Dziekuję Ci Panie
Dziękuję Ci Panie za ten dzień...  
Intencje o zdrowie
Intencje w trudnych chwilach
Intencje - Podziękowania za otrzymane łaski
Intencje za zmarłych
 
Jak się czujesz?
Jak zwyciężyć depresję  
Jezus jedyna droga
Jezu, Ty się tym zajmij
 
Kochane Dziecko
Komunia Duchowa
Koronka o zwycięstwo nad szatanem
Koronka za zmarłych do serca Maryi Kwadrans z Jezusem
Litania do Bł. Jana Pawła II
Litania do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana
 
Litania do Świętej Rity
Litania do Wszystkich Świętych  
Litania małżonków
Litania za zmarłych
Mam prawo być sobą
Maryjo, Matko Nadziei
Miłosierny Boże
Minął kolejny dzień
Modlę się Boże żarliwie
Modlitwa chorego 1
Modlitwa chorego 2
Modlitwa chorego 3
Modlitwa chorego 4
Modlitwa chorego 5
Modlitwa chorego 6
Modlitwa codzienna  
Modlitwa codzienna o opiekę do św. Judy Tadeusza
Modlitwa dla cierpiących na depresję Modlitwa dla mających trudności finansowe Modlitwa dla matki oczekującej potomstwa Modlitwa dla rodziców dzieci uzależnionych Modlitwa dla rodziców, przyjaciół tych, którzy odebrali sobie życie
Modlitwa dla samotnych
Modlitwa dla tych, którzy chcą sobie odebrać życie
Modlitwa dla tych, którzy pragną potomstwa Modlitwa dla tych, którzy są uzależnieni Modlitwa do Chrystusa Ukrzyżowanego Modlitwa do Matki Bożej o pomoc w odnowie życia
Modlitwa do Najświętszej Rany Ramienia Pana Jezusa
Modlitwa do najświętszych ran Jezusa Chrystusa
Modlitwa do Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie
Modlitwa do Św. Judy Tadeusza
Modlitwa do św. Marty w trudnych sprawach Modlitwa do Świętej Rity 1
Modlitwa do Świętej Rity 2
Modlitwa do Świętej Rity 3
Modlitwa do Świętej Rity 4
Modlitwa do św. Teresy od Dzieciątka Jezus Modlitwa kierowcy
Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem
Modlitwa matki oczekującej potomstwa 1
Modlitwa matki oczekującej potomstwa 2
Modlitwa maturzysty

Modlitwa Miłości
Modlitwa na każdy dzień
Modlitwa na rozpoczęcie dnia
Modlitwa na starość
Modlitwa narzeczonych
Modlitwa o akceptację samego siebie Modlitwa o błogosławieństwo dla domu Modlitwa o Cud
Modlitwa o czas na wszystko
Modlitwa o dobrą śmierć
Modlitwa o dobrą żonę
Modlitwa o dobrego męża
Modlitwa o łaskę pogody ducha
Modlitwa o łaskę rodzicielstwa  
Modlitwa o miłość
Modlitwa o oczyszczenie serca i o prawdziwą mądrość
Modlitwa o odrodzenie małżeństwa
Modlitwa o odwrócenie smutku
Modlitwa o pomnożenie wiary
Modlitwa o prawdziwą mądrość
Modlitwa o przemianę
Modlitwa o siedem darów Ducha Świętego
 
Modlitwa o to by zawsze być sobą
Modlitwa o trafny wybór drogi życiowej  
Modlitwa o Uniknięcie Czyśćca  
Modlitwa o uzdrowienie relacji w rodzinie
Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne
 
Modlitwa o zwycięstwo nad szatanem Modlitwa o życzliwość
Modlitwa Ojca
Modlitwa Pielgrzyma
Modlitwa po spowiedzi

Modlitwa Pochwalna
Modlitwa podczas niechcianej ciąży
Modlitwa przebaczenia
Modlitwa przed egzaminem 1
Modlitwa przed egzaminem 2

Modlitwa przed maturą
Modlitwa przed Mszą Świętą
Modlitwa przed spowiedzią
Modlitwa rodziców nad poczętym w łonie matki dzieckiem

Modlitwa rodziców za dzieci
Modlitwa rodziców za swoje dzieci
Modlitwa Św. Franciszka z Asyżu
Modlitwa św. Gertrudy do dusz czyśćcowych
Modlitwa św. Gertrudy za zmarłych
 
Modlitwa uwielbienia
Modlitwa Uwolnienia
Modlitwa w czasie nieszczęścia
Modlitwa w dniu Imienin / Urodzin
Modlitwa w dniu Urodzin
Modlitwa w intencji oczekiwanego dziecka  
Modlitwa w intencji rodziców oczekujących dziecka

Modlitwa w kryzysie małżeńskim
Modlitwa w pokusach i wątpliwościach  
Modlitwa za chore dziecko
Modlitwa za chorego w rodzinie
Modlitwa za Chorych
Modlitwa za dusze czyśćcowe
Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące Modlitwa za małżonków obchodzących jubileusz
Modlitwa za młodzież
Modlitwa za nowożeńców
Modlitwa za przyjaciół
Modlitwa za rodzeństwo
Modlitwa za rodziców
Modlitwa a zmarłych
Modlitwa za zmarłych krewnych
Modlitwy za zmarłych na cały tydzień
Mój Ojcze, któryś jest w niebie
Na początek ciężkiego dnia  
Nasze intencje i modlitwy
Naucz mnie, Panie
Nowenna do Świętej Rity
Nowenna w ważnej potrzebie
Oczyść mnie, Panie
Ojcze Nasz za Umarłych
Oto jestem Panie  
Panie blagam Cię 
Panie, chciałbym kochać
Panie daj mi trochę słońca
Panie do Ciebie wołam 
Panie ja proszę...
Panie Jezu przyjdź do mojego serca
Pochwała Stworzenia
Pocieszycielu serc ludzkich
Pod Twoją obronę
Podstawowe Modlitwy
Pojednanie z Bogiem
Ponieważ Bóg mnie kocha  
Pozdrowienie Błogosławionej Maryi Dziewicy Pozostań ze mną, Panie
Prowadź mnie Panie
Przebacz mi moje milczenie
Przybądź, Duchu Pocieszycielu  
Przyjdź, Duchu Święty
Ślubna modlitwa wiernych 1
Ślubna modlitwa wiernych 2
Telefon do Nieba
Telegram do św. Józefa w nagłej potrzebie  
Triduum do Świętej Rity
Ty, który jesteś ponad nami
Tylko Ty Jezu
Uwielbienie Boga Najwyższego
Uwielbiam Cię, Panie  
Wierzę w kogoś takiego jak Ty
Wołanie o pomoc w ciemnościach duszy Wyzwól mnie
Zachęta do Uwielbienia Boga
Zapal Światełko Pamięci za tych co odeszli Za zmarłych
Zrób coś ze mną, Boże
Życie jest piękne, Panie  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze intencje i modlitwy
O zdrowie
W trudnych chwilach
Podziękowania za otrzymane łaski
Za zmarłych
Zapal Światełko Pamięci

Zapal Światełko Pamięci  za tych co odeszli...

(kliknij na świeczkę)

  

Cudowne Boże Narodzenie
Piękne życzenia na każdą okazję
Wszystko o przyjaźni
Rozrywka dla Ciebie
Nasze intencje i modlitwy

Cudowny balsam dla duszy

Piękne cytaty i aforyzmy

Nasze wiersze - Debiuty

Uśmiech Boga

Perełki szczęścia

Wokół mnie tylu ludzi,
śpieszą się, gnają, pędzą.
Mają szare twarze,
młode, stare, ładne, brzydkie.
Gonią wiatr, ułudę,
mają puste oczy, bez życia.

Stoję, uśmiecham się do nich,
chcę im przekazać Twój uśmiech Boże.
Dziwią się, że można tak stać.
Na chwilę gdzieś budzi się w nich nadzieja, ale...
Wracają do gonitwy za wiatrem - bo bezpiecznie,
bo to już znają.

A ja stoję i uśmiecham się      do Ciebie Boże.
Ja nie gonię już życia,
ja życie dostałam w prezencie
od Ciebie Jezu na zawsze.
Nie muszę się śpieszyć,
wieczność jest długa.

Człowieku!
Zatrzymaj się!

Zobacz uśmiech Boga!
Przyjmij prezent od Niego!
Jezus to życie,
nie musisz już nic robić,
Zatrzymaj się
...proszę.

- L. Puza